Úvod

O nás

 

Jana Mattová,


Vyštudovala som gymnázium, Univerzitu Komenského, následne na to trénera tanca a rytmickej gymnastiky , športovú a klasickú masáž.

Naďalej študujem havajskú masáž, havajský tanec Hula , a rozvíjam sa v oblasti zdravej výživy a prirodzeného životného štýlu, etnológie, choreografie tanca, študujem reči.

V roku 1996 som založila tanečnú skupinu Tropical prostredníctvom ktorej prezentujem kultúru a tanec exotických krajín sveta, pričom sa zameriavam hlavne na národy silno späté s prírodou a tradíciami. Svojím umením sa snažím priblížiť pravdu týchto národov modernému človeku.

Dnes pôsobím ako choreografka, pedagogička a dizajnérka kostýmov a dekorácií, organizujem semináre zamerané na tanec, prírodný štýl života , výživu a osobný rozvoj.

Organizujem tematické tanečné kurzy pre mládež ,dospelých , a seniorov, nie len V Bratislave ale na celom Slovensku a tiež v zahraničí, vo forme seminárov a pobytov.

Maľbe, kresbe a výrobe šperkov z polodrahokamov som sa začala venovať v roku 2003. Obľúbenou témou sú tváre ľudí rôznych etník, najčastejšie olejovým pastelom na dreve.

Nájdete ma v priestoroch oázy tanca Tropical, OC Kocka na ulici Seberíniho 14, Ružinov.

Vediem kurzy Hula, Exotika, Latino, TROPICAL HOT , a tanečnú skupinu Hula TROPICAL

 


 

 

Denis KeKuhi Moťovský

absolvent tanečného konzervatória Evy Jaczovej,

aktívny tanečník tanečnej skupiny Hula Tropical,

pôsobil v MarioLopez dance company,RDS,SND,international opera Peter a Lucia, a mnohé iné

vyučuje v Akadémii Miguela Mendeza

ma veľké skúsenosti s pracou s mládežou, a deťmi ,od útleho veku pôsobil v OZ Púpava ako inštruktor